Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük alışveriş platformlarından birisi olarak müşterilerimize on beş yıldır kesintisiz hizmet sunuyoruz. Firmamız 2002 yılında İstanbul'un Avcılar semtinde açılmış ve www.tikirtla.com adresinden hizmetlerine başlamıştır. Oldukça deneyimli bir kadro ile sanal alışveriş platformu çalışmalarımız kısa bir süre içerisinde dikkat çekmiş ve güven politikamız ile gelişen hizmetlerimiz neticesinde, tikirtla.com adresinin mevcut kullanıcı sayısı 200 bini aşmıştır!

 

            Ülkemizde henüz yeni bir faaliyet olan alışveriş platformları ve sitelerinin henüz yaygınlaşmadığı bir dönemde firmamızın adımları atılmış ve müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Erkek ve kadın giyiminden, aksesuara, saatlerden, cep telefonu ve elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoride müşterilerine ürünler sunan platformumuz, sizin de istekleriniz doğrultusunda geliştirilmiş; yeni kategoriler ve ürünler ile bugün size sunulan hizmet politikası ve tasarımına sahip olmuştur.

 

            Müşterilerimiz için birçok ürün firmamız tarafından özel olarak tedarik edilmekte ve tikirtla.com alışveriş platformumuz ile müşterilerimize sunulmaktadır. Sitemiz üzerinde kişisel bakım ürünleri, otomobil aksesuarları, evcil hayvan ürünleri, cep telefonları, tablet ve bilgisayar sistemleri, elektrik ve elektronik ürünler, dekorasyon malzemeleri ve ürünleri, takı ve aksesuar, giyim ve ayakkabı, mutfak gereçleri, av ve doğa sporları, pratik ürünler kategorileri altında binlerce ürün ile hizmet vermekteyiz. Her bir kategori altında yer alan binlerce farklı renk, desen ve özellikte ürünler ile müşterilerimize en özel ürünleri sunmaktayız. Bu anlamda müşterilerimize tam on beş yıldır en profesyonel ve güvenilir sanal alışveriş imkânını sunmaktayız.

 

            Her gün genişleyen ve yeni ürünleri sizlere sunan uzman kadromuz ile de müşterilerimize tüm ürün kategorilerin de daha fazla hizmet sunabilmek amacı ile durmadan on beş yıldır hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde ürün takip personellerimiz, kargo ve kargo takibi personellerimiz, müşteri temsilcileri ve yetkililerimiz ile bir aile olarak sizlere hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz için en kaliteli ve en farklı ürünlerin tedarik edilmesini sağlıyor, uzman yazılım mühendislerimiz ile aynı zamanda sizlerin güvenliğini de koruyoruz. Alışveriş platformumuzun tüm alt yapısını ve güvenliğini uzman yazılım ekibimiz ile her gün kontrol ediyor, kişisel bilgilerinizi ve alışveriş geçmişiniz gibi bilgileri sizden başka kimsenin ulaşamaması için daima güvenli halde tutuyoruz.

 

            Türkiye'nin en büyük alışveriş platformu ve ailesi olarak müşterilerimizi de ailemiz gibi görüyor, en kaliteli ürünleri ve fırsatları on beş yıldır www.tikirtla.com alışveriş platformu üzerinden müşterilerimize sunuyoruz. Sıradan bir alışveriş sitesinin aksine, her geçen gün güncellenen binlerce ürün ve yeni kategoriler ile sizlere en güncel ve en kullanışlı ürünleri hizmet sunuyoruz. Dünyanın en ünlü markaları ve ürün üretici firmalarını sizlere taşıyor, güvenilir ağımız ve fırsatlarımız ile müşterilerimize, internetten hızlı ve güvenli alışveriş yapma imkânını sunuyoruz. Tüm www.tikirtla.com platformu olarak işimizi seviyor, özenle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 2002'den bu zamana size hizmet veriyoruz.

 

            Her geçen gün arkamızda güler yüzlü ve memnun yüzlerce müşteri bırakmanın memnuniyeti ve hassasiyeti içerisinde ofisimizde sizler için çalışıyoruz. Kredi kartlarının sanal ortama katılımı ile tüm alışverişlerinizde kredi kartına taksit imkanları, özel indirimler, cazip kargo imkanları, ürün tasarımları ve seçenekleri ile müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına tüm çalışmaları yürütüyoruz. Giyimden elektroniğe birçok farklı kategori içerisinde yüz binlerce ürün ve uygun fiyat avantajları ile Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden birisi olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize sadece farklı ürünleri, fiyat tekliflerini ve alışveriş imkanlarını değil aynı zaman da bu sektörde geçirdiğimiz on beş yılın tecrübesini de sunarak, sizlere en güvenilir sanal alışveriş platformu olarak sınırsız hizmet veriyoruz. 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır